ABC Toddler

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3.8 MB
  • Version 12.22
  • Dil İngilizce
  • Firma Russpuppy
Alfabeyi şarkı söyleyerek eğlene eğlene öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Çocuklarının vaktini en iyi şekilde geçirmesini isteyen anne ve babalar, çocuklarınız oyun oynarken hem de öğrensin ister misiniz? Bunu sağlamak artık çok kolay. Bu program sayesinde çocuğunuz oyun oynarken bile öğrenecek. Alfabedeki harfleri şarkı yoluyla öğretmeyi amaçlayan bu program okul öncesi çağı kapsayan çocuklara yönelik hazırlanmıştır. Bu oyunda çocuk hem sosyal yönünü hem de bilişsel yönünü geliştirme fırsatını yakalayacak. Pek çok imkanı aynı anda sunan bu oyun çocuğunuzun gelişim alanlarını desteklemede büyük görev üstlenecek

Çocuğunuzun zamanını kaliteli bir biçimde değerlendirmesini sağlamak için çok önemli bir rol oynayacak olan bu oyun sayesinde alfabeyi öğrenmek artık çok kolay.. En önemli bilgiler çocuk yaştayken öğrenilir ve bir daha asla unutulmaz. Tertemiz zihinlere sahip olan bu çocukların oyun oynarken bile öğrenmesini sağlamak sizin için çok büyük bir nimet olacak.  Kaliteli, güvenilir ve eğitici olan bu programa ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Bu programla birlikte çocuğunuz hem bilgisayarda verimli vakit geçirmeye hem de alfabede bulunan harfleri öğrenmeye başlayacak. Müzik ve oyun ile çocuklara bir şeyler öğretmek hem onlar açısından hem de ebeveynler açısından çok daha yararlı ve kalıcı olacaktır. Bu mükemmel özelliklere sahip programı siz de hemen indirin. Bunun için tek yapmanız gereken şey indir butonuna basmak. 

ABC Toddler indir